Ballina Lifestyle Rindizet sherri? Einxhel Shkira ironizon keq Oriola Marashin pas fotove seksi: Është...

Rindizet sherri? Einxhel Shkira ironizon keq Oriola Marashin pas fotove seksi: Është në modë ky sport…[FOTO]

Prej disa kohësh tashmë është bërë publik sherri midis Einxhel Shkirës, Oriola Marashit dhe Kejvina Kthellës. Disa ditë më parë, Einxhel e ftuar tek “Rudina”, u shpreh se mbështeste femrat dhe i ka falur dy modelet. Pas kësaj deklarate, kanë reaguar dy vajzat, ku Kejvina u shpreh se Einxhel ndërhyri tek projekti i saj që t’i prishte punë, ndërsa Oriola e quajti fallco.

“U lodha me femrat që gjoja i bëjnë jehonë “fuqizimit të fermave” ndërkohë që sulmojnë femra të tjera. Je aq false për fuqizimin e femrave saqë është e shpifur ta shohësh. Oh zemër qepe!”, shkroi Oriola. Por së fundmi, një fans i Einxhel i ka dërguar asaj një artikull ku listoheshin VIP-at shqiptare që kishin pozuar në borë me bikini. Në këtë mesazh, fansi shkruante se moderatorja e kishte bërë këtë pozë para të gjithave. Këtu Einxhel ka komentuar me nota ironizuese se ajo e ktheu këtë pozë në modë. “Mesa duket s’paska qenë aq e gabuar përderisa tani është në modë ky sport”, shkruan Einxheli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!