Ballina Magazina Rina Balaj dhe Sin Boy së shpejti me këngë të re

Rina Balaj dhe Sin Boy së shpejti me këngë të re

Reperja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Njoftimin e bëri dje për ditëlindjen e saj të 21-të, derisa zbulon se edhe këtë herë vjen në bashkëpunim me të dashurin e saj, reperin Sin Boy.

Ajo ka postuar një fotografi përkrah partnerit në faqen zyrtare, Instagram, ndonëse nuk tregon më shumë detaje për publikun dhe fansat.

“Kënga e re, kur?”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos që lë të kuptohet se shumë shpejt do kemi një projekt nga ana e dyshes.

Ndërkohë, fansat e vërshuan me komente të cilët siç duket mezi po presin për këtë bashkëpunim të çiftit më të ri të showbizit.

View this post on Instagram

Konge e re?????? @isyourboysinboy when?

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Ky nuk është bashkëpunimi i parë për Rinën dhe Sin Boy, pasi ata kanë sjellë më parë për publikun edhe dy bashkëpunime të tjera.

Ndër më të suksesshmit mbetet kënga “Gigi”, e lansuar në 2018 e cila ishte pritur shumë mirë nga publiku.

Burimi:Telegraf

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!