Ballina Magazina Rihanna i jep fund lidhjes me biznesmenin arab pas romancës 3-vjeçare

Rihanna i jep fund lidhjes me biznesmenin arab pas romancës 3-vjeçare

Rihanna nisi romancën e re me Hassan Jameel në qershor të 2017-tës. Këngëtarja nuk zbuloi detaje të tepërta, por nga ana tjetër e pranoi publikisht se ishte në një lidhje, që e bënte atë të lumtur.

Sipas US Weekly, këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes me biznesmenin. Arsyet ende nuk bëhen të ditura, megjithatë duket se Riri i është rikthyer sërish statusit ‘single’. Pyetur nga Anna Wintour për “Vogue”, nëse fëmijët ishin në planet afatgjata të këngëtares, Rihanna u përgjigj: “Padyshim që po”. Ajo gjithashtu theksoi se dëshira për t’u bërë nënë nuk i mungonte, por gjithçka e adresoi si “punët e Zotit”.

Të gjitha këto deklarata erdhën në nëntor të vitit që lamë pas, periudhë kur emri i Riri-t u bë kryefjalë e medias rozë, pasi të gjithë dyshuan për një shtatzëni të mundshme. E në një kohë kur fansat po prisnin ndryshimet e mëdha në jetën e artistes, kjo e fundit duket se bëri sërish një hap mbrapa. /News31/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!