Rezarta Shkurta është shfaqur me një fustan super të shkurtër dhe seksi në Pallatin e Kongreseve për filmin e Ermal Mamaqit.

Krah saj sigurisht nuk mund të ishte tjetërkush  veçse Ermal Hoxha, bashkëshorti i saj dhe nipi i diktatorit Enver Hoxha.

Rezarta ka ardhur shumë në formë dhe bien në sy këmbët e bukura të këngëtares të cilave Ermali nuk mund t’u rezitojë dhe ja…i shikon me adhurim si në foton e mëposhtme.

Screenshot_2_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg
Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Burimi : NewBomb

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!