Ballina Aktualitet Reperja më e re në moshë, e dini sa vjeç mbush sot...

Reperja më e re në moshë, e dini sa vjeç mbush sot Rina Balaj?

Rina Balaj është një ndër reperet më të reja në moshë në vendin tonëe cila ka korrur goxha sukses dhe numëron hite në repertorin e saj.

Sot, reperja feston ditën e saj të lindjes dhe që në orët e para pas mesnate ka marrë urime të shumta në rrjete sociale.

Rina ka lindur më 28 janar të vitit 1999 dhe sot ka mbushur 21 vjeç.

Ndër të parët që e uroi publikisht reperen ishte partneri i saj, Sin Boy, me të cilin e ka bërë publike lidhjen vetëm së fundmi.

“Gëzuar ditëlindjen vajzës më të bukur në botë.”- shkruan reperi në pozën e tyre të ëmbël.

Burimi : Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!