Vipat shqiptarë janë gjithmonë në ndjekje të modës dhe trendeve të fundit. Për shkak të kësaj ndodh që ndonjëherë të shfaqen me të njëjtën veshje. Kjo ka ndodhur si me fotot që postojnë në ‘Instagram’, por edhe në emisione siç ishte rasti i Rudina Magjistarit dhe Bieta Sulos.

Ne e quajtëm këtë një rastësi të bukur sepse falë kësaj rastësie kemi mundur të shohim sesi një veshje duket tek njëri e tek tjetri personazh i njohur.

Më poshtë ‘revistawho.com’ ju paraqet 10 rastet kur vipat shqiptarë kanë bërë xing me veshjet e njëjta./revistawho.com

Kiara Tito dhe Luana

Zaimina dhe Bora Zemani

Butrint Imeri dhe Berat Behramaj

Poni dhe Elhaida Dani

Lori Hoxha dhe Nora Istrefi

Ilda Bejleri dhe Megi Lukaj

Kiara Tito dhe Bora Zemani

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo

Marina Vjollca dhe Xhensila Myrtezaj

Arbana Osmani dhe Morena Taraku

Burimi : Revista Who

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!