Ballina Magazina Rastësi apo…? Bleona Qereti akuzon aktoren e njohur për kopjim

Rastësi apo…? Bleona Qereti akuzon aktoren e njohur për kopjim

Kanë qenë të shumta rastet, kur këngëtarja Bleona Qereti ka akuzuar femrat me famë botërore për kopjim.

Vite më parë ajo publikoi edhe një video ku krahasonte veshjet e saj me të Britney Spears, Lady Gaga, Paris Hilton, Nicki Minaj, Jennifer Lopez apo Rihanna dhe pretendonte se ato ishin frymëzuar nga këngëtarja.

Por jo vetëm kaq!

Pak orë më parë këngëtarja shqiptare ka publikuar në Instagram dy foto ku krahason veshjen e saj të vitit 2015 në çmimet “Grammy” me atë të Gëyneth Paltroë, në kopertinën e  “Haper’s BAZAAR”.

Të dyja veshjet janë metalike dhe ndryshimi është vetëm në ngjyrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!