Kanë qenë të shumta rastet, kur këngëtarja Bleona Qereti ka akuzuar femrat me famë botërore për kopjim.

Vite më parë ajo publikoi edhe një video ku krahasonte veshjet e saj me të Britney Spears, Lady Gaga, Paris Hilton, Nicki Minaj, Jennifer Lopez apo Rihanna dhe pretendonte se ato ishin frymëzuar nga këngëtarja.

https://www.instagram.com/p/B6GvBtnJJlg/
https://www.instagram.com/p/B6GvBtnJJlg/

Por jo vetëm kaq!

Pak orë më parë këngëtarja shqiptare ka publikuar në Instagram dy foto ku krahason veshjen e saj të vitit 2015 në çmimet “Grammy” me atë të Gëyneth Paltroë, në kopertinën e  “Haper’s BAZAAR”.

Të dyja veshjet janë metalike dhe ndryshimi është vetëm në ngjyrë.

https://www.instagram.com/p/B7CWV3bJ4D-/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!