Ballina Magazina “Qyqja”, Xhensila me Ajkën luajnë me top në kalçeto, Bes Kallaku bën...

“Qyqja”, Xhensila me Ajkën luajnë me top në kalçeto, Bes Kallaku bën gjuajtjen e rrezikshme! Trembet këngëtarja

TIRANË– Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë ndarë disa momente argëtimi, pranë vajzës së tyre, Ajkës. Në kalçeto duke luajtur me top, duket Ajka që vrapon dhe Xhensila që shkon pas të bijës me gëzim.

Por, i gjithë momenti argëtues është prishur pas veprimit të beftë të Bes Kallakut. Aktori i humorit ka bërë një gjuajtje të rrëzikshme, shumë pranë Ajkës. Ai ka goditur topin duke shënuar gol, ndërkohë që dëgjohet bashkëshortja e tij, që me një mimikë të frikësuar thotë: “Qyqja”.

Çifti i njohur postojnë shpesh momente pranë vajzës së tyre, por kanë preferuar që të jenë sa më të rezervuar në paraqitjen e plotë të portretit të së bijës.

Burimi: Dosja.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!