Ballina Aktualitet Prindër për herë të dytë, ja ç’emër zgjodhën Lorik Cana dhe Monica...

Prindër për herë të dytë, ja ç’emër zgjodhën Lorik Cana dhe Monica për të voglën

Ditën e djeshme, ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij italiane, Monica, ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin e ëmbël e ndau vetë futbollisti në Instagram, duke pubikuar në InstaStory një foto të derës së dhomës së spitalit, ku qëndronte e varur një zemër rozë.

Në muajin tetor të vitit që lamë pas, Lorik Cana u shpreh në një intervistë për “Wake Up” se ai dhe bashkëshortja e kishin menduar edhe emrin e fëmijës së dytë, që para se Monica të ishte shtatzënë.

Sipas ish-kapitenit, nëse fëmija i dytë do të ishte vajzë, do ta quanin Enkelejda, pasi i pëlqejnë shumë emrat ilirë.

“Panorama Sport” ka treguar se çifti nuk ka ndryshuar mendje, duke konfirmuar se emri i të voglës së sapoardhur në jetë është Enkelejda.

Loriku dhe Monica janë gjithashtu prindër të një vogëlushi të quajtur Bojken.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!