Ballina Aktualitet Princ William reagon pas largimit të Harry-t: Dikur ishim të pandashëm, ndërsa...

Princ William reagon pas largimit të Harry-t: Dikur ishim të pandashëm, ndërsa tani…

Lajmi se Meghan Markle dhe Princ Harry kanë vendosur të heqin dorë nga detyrat mbretërore dhe të largohen nga Anglia ka shokuar jo pak të gjithë publikun, por pa dyshim dhe familjen mbretërore. Pas shumë reagimeve, në mediat e huaja shkruhet edhe se Princ William është shprehur se dikur ishin të pandashëm, por shpreson që ne një moment t’i largojnë përçarjet mes tyre. William mendohet t’i ketë thënë një mikut të tuaj se gjatë gjithë jetës i ka shtrirë dorën dhe i ka hedhur krahun të vëllait, ndërsa tani nuk mund ta bëjë më këtë gjë. Jo vetëm William, por dhe mbretëresha është lënduar shumë nga ky vendim. Ajo ka kërkuar një mbledhje urgjente, ku dy vëllezërit do përballen. Pjesë e mbledhjes do jenë edhe anëtarë të tjerë, për të diskutuar mbi këtë vendim pasi nuk mundesh të heqësh dorë kaq lehtë nga familja mbretërore. /RevistaWho/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!