Ballina Aktualitet Postimi i Rezart Veleshnjës për Alketën është po aq i shëmtuar sa...

Postimi i Rezart Veleshnjës për Alketën është po aq i shëmtuar sa ai i Revistës Class!

Postimeve ironike të ditëve të fundit nga ana e Revistës Class  që zotërohet nga Alketa Vejsiu, vendosi t’i bashkohej edhe Rezart Veleshnja.

Pak minuta më parë, në llogarinë e tij në Instagram, aktori i humorit ka postuar një foto të vjetër të Alketa Vejsiut, kur moderatorja ishte në fillimet të karrierës së saj.

Mbi foto Veleshnja shkruan: “Unë them se Eminem do e kishte zili Alketën për 320 kilometra në orë të të folurit dhe do ishte krenar të bashkëpunonte me të.”

Qartazi, si fotoja ashtu dhe përshkrimi është një kunjë nga ana e tij, si për t’i dalë në mbrojtje koleges, Xhemi Shehut. 

Ta dish Alketa që unë të kam shumë xhan, të adhuroj. Madje urrej këdo që të shan ty.”- ironizon Veleshnja, por duhet thënë se kjo është “goditje” edhe më e ulet se përshkrimi në postimin e Xhemit nga ana e Revistës Class.

Ky postim i Veleshnjas s’ka asgjë më shumë se sa një zhargon “lagjeje” dhe më e keqja është se jemi aty ku ishim. Nga bullizmi në bullizëm. Siç u tha edhe në këtë artikull, nevoja që artistët (dhe kushdo tjetër që ndiqet nga një audiencë e caktuar) të ndërgjegjësohen dhe të mendohen disa herë para çdo mesazhi që i japin publikut, është URGJENTE!

Ndoshta, Rezi e kuptoi në kohë këtë dhe vendos ta fshijë. Të paktën kështu thotë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!