Ballina Magazina Po tani ç’ndodhi?! E ngacmoi nga origjina, vazhdon SHERRI i bujshëm mes...

Po tani ç’ndodhi?! E ngacmoi nga origjina, vazhdon SHERRI i bujshëm mes Stresit dhe Noizyt: Veç trimat hanë plumb b****[VIDEO]

Pikërisht kur menduan se sherri i tyre mori fund, Stresi dhe Noizy e kanë rindezur atë. Shkak u bë një fotosesion i Noizyt me Alketa Vejsiun në revistën e kësaj të fundit, fotosesion i cili titullohej “Ilirianët e kohës moderne”.

Prej këtij postimi, Stresi i tha Noizyt se ai vetëm shqiptar nuk është, por gollobordas, e padyshim nuk kishte se si të mungonte dhe reagimi i Noizyt. Përmes një postimi, të cilin më pas ai e ka fshirë, Noizy është tallur me Stresin, ndërsa ka zbuluar se më parë llogaria e reperit ishte me emrin “Vlonjati”.

Ndërsa, tani sërish ka reaguar Stresi i cili i përmend Noizyt pjesën e viteve më parë, kur dhe u plagos në qendër të Prishtinës.“Veç trimat hajnë plum b…, reperat trima hahahahha”, shkruan duke u tallur Stresi, teksa vazhdon “Athinë o malaka, ca të t’thotë vllai ty shihemi rrotull”, ndërsa shihet në fotografinë e publikuar një pistoletë dhe hashash.

copyright INTV

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!