Ballina LAJME/BOTE Përse Chrissy Teigen ha gjithmonë 2 vezë të ziera në mes të...

Përse Chrissy Teigen ha gjithmonë 2 vezë të ziera në mes të natës?

Chrissy Teigen ka treguar një rutinë tepër të çuditshme që ndjek çdo natë, nëpërmjet një postimi në Twitter.

Modelja e njohur tregoi se ajo zien vezë çdo mbrëmje dhe i vendos te koka e krevatit që t’i hajë.

“Burri im i dashur thjesht më bëri vezët e mia të natës dhe menjëherë i hodhi. Unë nuk e detyrova të më bënte të tjera. Kush është më i miri në këtë situatë?” Ai që më bëri vezët? Unë që e fala?

Po prit pak, përse Chrisy Teigen zien vezë çdo natë?

Modelja më pas sqaroi se nuk mund të flejë nëse nuk ha diçka.

“Nuk më zë gjumi nëse nuk jam e ushqyer. Bëj dy vezë të ziera fort çdo natë dhe i ha kur më del gjumi. Më parë haja mish viçi por zgjohesha shumë e fryrë”, shpjegon ajo.

 E pra sekreti i gjumit të Teigen qenka barku plot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!