Ballina Magazina “Pëllumbi im i vogël”, Mozzik bashkohet me Hanën dhe ndan pamjet më...

“Pëllumbi im i vogël”, Mozzik bashkohet me Hanën dhe ndan pamjet më të ëmbla së bashku me të

Mozzik dhe Loredana kanë qenë kryefjala e mediave rozë që prej momentit kur i dhanë fund lidhjes së tyre. Ndonëse dyshja ka bërë deklarata të ndryshme lidhur me raportin e tyre, duket se e vetmja marrëdhënie që nuk ndryshon është ajo me vajzën e tyre, Hanën.

Reperi ka ndarë ditën e sotme disa pamje mjaft të ëmbla me vajzën e tij në krah, me të cilën duket se ka kaluar momente të shumta duke u argëtuar dhe duke qeshur. “Jeta ime. Pëllumbi im i vogël, Hana”, ka shkruar Mozzik krah fotos ku ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të cilët kanë komentuar si çdo herë tjetër, ka qenë ngjashmëria e madhe e tyre.

Nga ana tjetër edhe Loredana ka publikuar një video me vogëlushen në të njëjtën kohë, duke lënë të kuptohet se vajza ndodhet pranë të dy prindërve. Nuk dihet se çfarë raporti ruajnë tashmë Mozzik dhe Loredana, megjithatë ata kanë pohuar se do kujdesen gjatë gjithë kohës për Hanën, pavarësisht ndarjes nga njëri-tjetri./revistwho.com

View this post on Instagram

My Life 💚 Pllumi jem i vogël Hana 🍀

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!