Ballina Magazina Pasi i publikuan këngën para kohe në ‘Youtube’, Mozzik dhe Tayna marrin...

Pasi i publikuan këngën para kohe në ‘Youtube’, Mozzik dhe Tayna marrin këtë vendim

Pak ditë më parë Mozzik dhe Tayna lajmëruan se në datë 28 janar do të sillnin bashkëpunimin e tyre të parë të quajtur ‘Edhe ti’. Artistët publikuan disa foto edhe në llogaritë individuale në ‘Instagram’, duke zbuluar një pjesë të ‘look-ut’ të tyre.

Fansat janë bërë shumë kureshtarë rreth materialit muzikor të tyre, ndërsa sot në rrjet ka qarkulluar edhe versioni ‘audio’ i këngës. Pas këtij publikimi Mozzik dhe Tayna kanë vendosur që ta sjellin këngën e tyre ditën e nesërme.

“Qënka shpërndarë kënga, e shoh që po ma dërgoni. Atëherë nesër del dhe videoklipi kismet. Nesër në orën 12:00”, ka shkruar artisti krah postimeve të tij më të fundit në ‘Instagram’. Me siguri fansat janë duke pritur me padurim deri në momentin që kënga do të publikohet edhe me pamje në kanalin e ‘Youtube’./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!