Ballina Aktualitet Pas ndarjes nga miliarderi arab, zbulohet lidhja e Rihanna-s me ish-in e...

Pas ndarjes nga miliarderi arab, zbulohet lidhja e Rihanna-s me ish-in e Kendall Jenner

Ndarja e Rihanna-s nga i dashuri miliarder, pas 3 vitesh lidhjeje së bashku, ishte lajmi më i bujshëm i javës së kaluar!

Ajo nuk e ka komentuar publikisht ndarjen dhe arsyet e përfolura online, por mediat shkruanin se, këngëtarja 31-vjeçare dhe biznesmeni saudit nuk ishin të përshtatshëm për njëri-tjetrin pasi bënin jetë të ndara dhe të ndryshme.

Gjithashtu u përfol se familja e Hassan donte që Rihanna të ishte më e “mbledhur” me veprimet dhe daljet e saj publike.

Por sipas raportit të fundit, Rihanna mund të ketë nisur një lidhje të re me reperin ASAP Rocky. Një burim tregoi për “The Sun” se ata janë në fillimet e lidhjes së tyre.

“Ata ndanë bashkë një suitë hoteli gjatë udhëtimit në Nju Jork”, tha një i brendshëm për vizitën e tyre të fundit në NYC.

“Sidoqoftë, Rihanna nuk ka dëshirë t’i vendosë një emër kësaj lidhjeje pasi është shumë shpejt”.

“Ata e shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit por janë ende në fillimet e tyre”, vijon burimi.

Aktualisht asnjë nga palët nuk ka bërë asgjë për të konfirmuar thashethemet, por ata u fotografuan bashkë në Javën e Modës në dhjetor dhe menjëherë nxitën dyshime.

Kjo nuk është hera e parë që Rihanna dhe ish-i i Kendall Jenner ASAP Rocky janë lidhur, pasi dyshja u përfol për një romancë në vitin 2013.

Burimi:Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!