Ermal Mamaqi ka folur për dèbatin e fundit të bërë online me mikun e tij Bes Kallaku.

I ftuar në emisionin ”Thùmb On”, Ermali u pyet për vendimin që mori Besi pasi ai e ftoi publikisht në premierën e filmit të tij “I Love Tropoja”.

“E kam thirrur Besin. Edhe ai më thirri por isha në Amerikë. Besi nuk besoj se do vijë sepse me sa më tha do jetë në Izrael. I thashë sa të vish ke vendin më të mirë në sallë që ta shohësh”, tha Ermali.

Kujtojmë se dèbati i tyre nisi pas deklaratës së bujshmè të Bes Kallakut në emisionin “Shiko kush luan”.

Besi tha se Ermali bën më shumë biznes se humor në filmat e tij dhe kjo dèklaratë nuk u prit mirë nga aktori.

Të dy rèplikuan gjatë me njëri-tjetrin, por me sa duket gjërat janë zgjidhur dhe mes tyre nuk ka më hatèrmbètjè.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!