Ballina Magazina Pas debatit mes tyre, Ermal Mamaqi i bën ftesën e hapur Bes...

Pas debatit mes tyre, Ermal Mamaqi i bën ftesën e hapur Bes Kallakut

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, Ernal Mamaqi ka pohuar se nuk i mban aspak mëri Bes Kallakut, pas debatit mes tyre, madje e ka ftuar në premierën e filmit “I love Tropoja”. “Po patjetër që e kam ftuar dhe shpresoj që të vijë. Nuk ka asgjë që të na ndajë”, u shpreh Mamaqi. Çdo gjë nisi kur Bes Kallaku, i ftuar në “Shiko kush luan”, u shpreh se Ermali bën biznes, ndërsa ai vetë humor. Ai krahasoi dhe dy aktoret protagoniste të secilit film, Bleona Qeretin dhe Encë. Të dy replikuan me njëri-tjetrin në rrjete sociale, por mesa duket Ermali e ka hedhur pas krahëve gjithçka. Madje moderatori ka treguar se ka shkuar në kinema për të parë “Falco” dhe për të mbështetur shokun e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!