Ballina Aktualitet Para se të hiqte dorë nga mbretëria, Meghan Markle nuk mund ta...

Para se të hiqte dorë nga mbretëria, Meghan Markle nuk mund ta publikonte këtë foto

Pas shkëputjes nga pallati mbretëror ka nisur edhe jetesa normale e dyshes më të komentuar të momentit, Meghan Markle dhe Princ Harry-t. Pak ditë më parë 38-vjeçarja u fotografua duke shëtitur në natyrë së bashku me djalin e saj, Archie dhe dy qenushat e preferuar.

Së fundmi Markle ka publikuar në llogarinë në ‘Instagram’, një tjetër moment privat të cilin më parë nuk do mundte ta ndante me ndjekësit e saj. Meghan ka ndarë një foto ku shihet se ka shkuar të kontrollojë qenin e saj në një klinikë veterinare.

Këto pamje janë shpërndarë menjëherë, duke theksuar faktin se tashmë Markle është duke jetuar si çdo qytetar tjetër dhe duke shijuar ‘lirinë’./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!