Ballina Aktualitet Panik në Laç/ Digjet kabulli elektrik në shkollën 9-vjeçare, nxënësit nxirren me...

Panik në Laç/ Digjet kabulli elektrik në shkollën 9-vjeçare, nxënësit nxirren me urgjencë jashtë

Një kabull elektrik është djegur ditën e sotme në shkollën 9-vjeçare numër 3 në Laç.

Djegia e kabullit ka shkaktuar flakë brenda shkollës, ku janë nxirë edhe muret.

Nxënësit, të pushuar nga paniku, janë nxjerrë menjëherë jashtë.

Për fat të mirë asnjë nga nxënësit nuk është lënduar.

Mësohet se shkak për djegien është bërë një defekt në sistemin elektrik te shkolles.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, të cilët kanë shuar zjarrin./gazetareforma

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!