Ballina Magazina Pamela Anderson u martua për herë të pestë, ish-bashkëshorti i saj bën...

Pamela Anderson u martua për herë të pestë, ish-bashkëshorti i saj bën veprimin që nuk pritej

Në një ceremoni private të mbajtur në Malibu, Pamela Anderson është martuar për herë të pestë, me producentin e njohur, 74-vjeçarin Jon Peter.

Ata kanë qenë bashkë që nga fundi i vitit të kaluar, por u munduan ta mbanin sekrete lidhjen e tyre, duke i habitur të gjithë me martesën e tyre.

Nga dasma e tyre nuk ka dalë ende asnjë detaj, megjithatë kjo nuk i ka penguar njerëzit që të shprehin urimet e tyre.

Ai që na habiti më shumë është urimi i një prej ish-bashkëshorteve të këngëtares.

Mediat e huaja shkruajnë se bateristi Motley Crue Tommy Lee, ka uruar aktoren me fjalët më të ngrohta. Ai ka treguar se dëshiron shumë që Pamela të ketë rigjetur dashurinë.

Dyshja patën një martesë që zgjati për tre vite.

Ata kanë dy djem bashkë, Brandon Thomas Lee, 23 vjeç, dhe Dylan Jagger Lee, 21. Pas tre vitesh  martesë erdhi divorci.

Në vitin 2007 ajo u martua me 51-vjeçarin Rick Salomon, në një martesë spontane të Las Vegas. Pas disa muajsh ata vendosën të ndaheshin për t’u ribashkuar përsëri në vitin 2014, duke u rimartuar, vetëm për t’u divorcuar vitin e ardhshëm. Pamela gjithashtu ishte e martuar me Kid Rock. Ata u martuan në korrik 2006 në një jaht në Shën Tropez. Nuk ishte befasi, por gjithashtu nuk zgjati dhe Pamela bëri kërkesë për divorc në nëntor të po këtij viti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!