Ballina Magazina Nxefet Dhurata Dora ... Dhe cfare pastaj se eshte dimer ??

Nxefet Dhurata Dora … Dhe cfare pastaj se eshte dimer ??

Nxefet Dhurata Dora … Dhe cfare pastaj se eshte dimer ??

Duket se Dhurata Dora nuk e paska problem te ftohtin e janarit . Si shumica e VIP-ve dhe ajo eshte duke shijuar pushimet dimerore por ndryshe nga te tjeret ajo shfaqet me veshje verore . Komenti i saj ” Dhe cfare pastaj se eshte dimer ” le per te dyshuar se Dhurata i ben balle mire te ftohtit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!