Ballina LAJME/BOTE Nuk qëndruan dot larg njëri-tjetrit! Pajtohet çifti i famshëm i showbiz-it

Nuk qëndruan dot larg njëri-tjetrit! Pajtohet çifti i famshëm i showbiz-it

Channing Tatum dhe Jessie J janë rikthyer sërish bashkë!

Dyshja raportohet se është parë në Los Angeles gjatë fundjavës në një dyqan mobiljesh, pavarësisht se u përpoqën të kalonin pa u vërejtur, shkruan “DailyMail”.

Një burim tha për “E! News” se ata po përpiqeshin të mos viheshin re, të dy të veshur thjesht me tuta.

Ata dukeshin në humor të mirë  dhe bashkë tërë kohën, teksa ndanin mendimet rreth artikujve të ndryshëm.

Besohet se Channing dhe Jessie, vendosën të largohen nga njëri-tjetri sepse po përpiqeshin të shihnin si funksionon lidhja e tyre në distancë, për shkak të karrierës së tyre.

Aktori thuhet se gjatë kësaj periudhe është shumë i zënë me karrierën e tij, të qenit baba dhe me udhëtimet e shpeshta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!