Ballina Magazina Noizy së shpejti vjen me këngë të re

Noizy së shpejti vjen me këngë të re

Edhe pse veç sa kemi hyrë në vitin 2020, këngëtarët shqiptarë kanë filluar të punojnë në projekte të reja.

Një të tillë e ka paralajmëruar edhe reperi shqiptar, Noizy, i cili njoftoi se së shpejti vjen me këngë të re.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjetin social, Instagram.

Në fakt, përmes videos së shkurtër ka sjellë një pjesë të klipit, në të cilin shfaqet me makina superluksoze, siç edhe njihet për jetën që bën.

“Sa komente Rapstar bëhen”, ka shkruar reperi krahas videos, që lë të nënkuptohet se projekti mban titullin “Rapstar”.

Komentet nga ndjekësit nuk munguan që duket se mezi po presin për prurjen e re të 33-vjeçarit.

View this post on Instagram

Sa komente #RAPSTAR bohen? #RAPSTAR

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Ndryshe, “Any little thing” mbetet kënga e fundit e lansuar nga Rigels Rajku (emri i vërtetë i Noizyt), në bashkëpunim me Ay Em dhe Term&Rvchet që ka kaluar shifrën e 1.9 milionë klikimeve.

Ndërsa tani, presim të shohim se çfarë ka përgatitur reperi shumë i pëlqyer në trojet shqiptare. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!