Ballina Magazina Njihuni me pjesëtarin më të ri të grupit “PINT”

Njihuni me pjesëtarin më të ri të grupit “PINT”

Pjesëtari më i ri i grupit “Pint” të Mc Kreshës dhe Lyrical Son, është bërë këngëtari Art Abazi.

Në llogarinë e tij në Instagram, Arti ndau një foto me Kreshën, duke dhënë kështu edhe lajmin e bukur.

“Zyrtarisht PINT”- shkroi këngëtari krahas fotos, duke marrë urime të shumta nga ndjekësit e tij.


Më herët, Arti ka sjellë edhe një bashkëpunim të suksesshëm me Mc Kreshën, të titulluar “Enigmë”.

Vetëm dy muaj më parë, një tjetër këngëtar iu bashkua PINT.

Lluni (Laert Zymeri) është 23-vjeçari nga Kosova dhe njihet si një ndër reperët më të rinj në moshë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!