Ballina Magazina Një listë e këngëve të reja të Noizy-t po qarkullon online dhe...

Një listë e këngëve të reja të Noizy-t po qarkullon online dhe bashkëpunimet janë ZJARR!

Një album i ri muzikor thuhet se do të publikohet së shpejti nga Noziy.

Reperi i njohur shqiptar ka disa javë që po bën paralajmërime për albumin e tij të ri, të cilin pritet ta publikojë gjatë muajve të ardhshëm.

Ndërkohë, në rrjetet sociale është duke qarkulluar një listë e këngëve që priten të jenë pjesë e albumit të reperit shqiptar.

Në mesin e tyre janë edhe disa super bashkëpunime me emrat më të njohur të tregut shqiptar.

Nëse lista është e vërtetë, atëherë Noizy pritet të kthehet në një bashkëpunim me Dudën.

Në listë ka edhe duete tjera me emra të mëdhenj si ai me Ghali-n, Era Istrefin, Dhurata Dorën dhe Butën.

Të jenë të vërteta këto bashkëpunime?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!