Ballina Magazina “Një femër duron shumë!” Kjo foto e Keisit ngre dyshime: U pajtua...

“Një femër duron shumë!” Kjo foto e Keisit ngre dyshime: U pajtua me Stresin?

Kishte rënë në qetësi vëmendja për dyshen e famshme Stresi dhe Keisi, por një foto e kësaj të fundit në Instagram, ka ngjallur mjaft interes.

Keisi shfaqet mendueshëm në foto, me unazën e famshme që i dhuroi Stresi, duke na bërë të mendojmë se ndoshta ka shpresë për të dy.

Më aps ajo e ka shoqëruar postimin edhe me një shprehje që të fut në mendime:

“Se një femër duron shumë”, ka shkruar Keisi.

Në një postim të sinqertë para pak kohësh, Keisi iu drejtohej vajzave që “flenë me burra të martuar” duke lënë të kuptohej se ndihej e tradhtuar:

“Nuk e kam menduar asnjëherë se shprehja: “Të tradhtosh një femër të mirë është si të zgjedhësh plehërat para thesarit” do aplikohej mbi mua. Por jeta të jep atë që nuk e pret. Nuk ka rëndësi se sa përpiqem unë që t’i hedh gjërat mbrapa krahëve pa bërë zhurmë, ato gjithmonë do të më dalin para kështu që më në fund do them dhe unë diçka publikisht. Kjo shkon për të gjitha ato vajza që mburren se flenë me burra të martuar, zemër urime ti je një ku*ve. Por ajo çfarë dua të them që të paktën bëhuni të mira në profesionin tuaj dhe mbajeni atë të interesuar për pak më shumë kohë, sepse tani jeni bërë shumë për t’u numëruar. Të paktën prisni firmat”, shkruante Keisi.

Ndërkohë, Stresi ka mohuar lajmet për tradhëti, teksa u shpreh se s’do t’ia bënte kurrë Keisit diçka të tillë.

“Është shumë ulje. S’ka lidhje me mua e karakterin tim. Unë kam kundërshtarët e mi dhe i mburr, imagjino njeriun tim, që e ke dashur dhe e ke mbajtur në gji. S’mund ta ulësh ashtu”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!