E gjeni dot per cilin personazh publik behet fjale ?

Kjo eshte fotoja e pare publike e kengetares me origjine Shqipetare kur ka qene femije. Foto e cila u postua nga nje mikeshe e kengetares ne rrjete sociale . Dua nuk e la pa e postuar menjehere foton , ajo duket se ka pasur nje femijeri te lumtur dhe se i ruan akoma marredheniet me shoqerine e femijerise.

Duket se Dua Lipa nuk Ka ndryshuar stil as karakter vazhdon te jete po e njejta sipas shoqerise se saj. Ajo shprehet se ndjen nostalgji per ato kohe dhe kjo foto e kthehu ate pas ne kohe.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!