Ballina Magazina Nga “një vajzë e thjeshtë“, sot “Yll Ndërkombëtar”

Nga “një vajzë e thjeshtë“, sot “Yll Ndërkombëtar”

E gjeni dot per cilin personazh publik behet fjale ?

Kjo eshte fotoja e pare publike e kengetares me origjine Shqipetare kur ka qene femije. Foto e cila u postua nga nje mikeshe e kengetares ne rrjete sociale . Dua nuk e la pa e postuar menjehere foton , ajo duket se ka pasur nje femijeri te lumtur dhe se i ruan akoma marredheniet me shoqerine e femijerise.

Duket se Dua Lipa nuk Ka ndryshuar stil as karakter vazhdon te jete po e njejta sipas shoqerise se saj. Ajo shprehet se ndjen nostalgji per ato kohe dhe kjo foto e kthehu ate pas ne kohe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!