Ballina Magazina Nga Bebe Rexha te Dua Lipa: Si u veshën yjet në tapetin...

Nga Bebe Rexha te Dua Lipa: Si u veshën yjet në tapetin e kuq të çmimeve “Grammy”

Kur bëhet fjalë për çmimet “Grammy”, tapeti i kuq është ai që tèrhèq më tepër vèmèndjè për qasjèn e të famshmëve ndaj modës.

Gjithnjë ka një listë me të veshurat më bukur për këtë ceremoni dhe këtë vit, ka qenë Ariana Grande me fustanin e saj voluminoz që tèrhoqi vèmèndjèn e të gjithëve në ceremoninë e së dielës.

Ajo kishte veshur një fustan pèrrallor Giambattista Valli duke iu bashkuar kështu listës së yjeve të veshura më bukur, pasuar nga Chrissy Teigen dhe Lizzo.

Dy shqiptaret Bebe Rexha dhe Dua Lipa ishin gjithashtu të pranishme në ceremoni. Dua Lipa dukej si një nuse e thjeshtë me një fund të bardhë saten, përkrah partnerit të saj Anwar Hadid, i cili si rrallèherè kishte veshur kostum, edhe pse jo aq serioz.

Ndërsa Bebe Rexha ishte veshur me casual me një xhaketë të zezë të gjatë dhe pantallona, ndërsa në sy binte dekolteja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!