Ballina Magazina Në ditën e rëndësishme, Ermal Mamaqi merr fjalët më të ngrohta nga...

Në ditën e rëndësishme, Ermal Mamaqi merr fjalët më të ngrohta nga bashkëshortja e tij

Ditën e sotme filmi i shumë komentuar “I Love Tropoja” ka premierën e tij.

Ajo do të zhvillohet në “Pallatin e Kongreseve” dhe pjesë do të jenë persona të ftuar nga vetë aktori, apo edhe publiku që mezi e ka pritur.

Sot, Ermali do të vlerësohet për punën e muajve të tërë dhe më në fund do të kemi mundësi të shohim batutat e filmit.

Në këtë ditë të rëndësishme, ai ka marrë urime të shumta nga familjarët, kolegët dhe fansat, por ai më speciali është i bashkëshortes, Amarda Toska.

Ami ka publikuar në Instagram një foto me Ermalin dhe të të shkruan fjalët inspiruese.

“Suksesi matet me punë dhe këtë ti e ke konfirmuar tashmë!
Suksese për Premierën e parë të këtij lloji zemër @ermalmamaqiofficial ❤! Sot është dita jote që të ulesh në Pallatin e Kongreseve me sallën plot e të shijosh veprën që krijove!
Të Dua❤”, shkruan Ami.

“I Love Tropoja” është filmi që ka bërë bashkë aktorët profesionistë dhe artistë të fushave të ndryshme.

Këngëtarja Enca është aktore kryesore, pjesë e filmit është edhe kryeministri Edi Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!