Ballina Magazina Ndërkohë që jetët tona janë pushtuar nga sallata ruse, plas sherri mes...

Ndërkohë që jetët tona janë pushtuar nga sallata ruse, plas sherri mes Butrint Imerit dhe Soni Malajt!

Ok, pasi çdo 30 minuta na shkohet në frigorifer për të ngrënë sallatë ruse, mishin e ngelur nga darka e Vitit të Ri apo komentet e grave të lagjes mbi bakllavanë dhe realizimin e saj, show biz-i shqiptar nuk gjen aspak qetësi në ditët e para të vitit.

Butrint Imeri quajti Soni Malajn të keqe, por fillimisht shikoni videon më poshtë ku Butrinti përkufizon të keqen:

emi OK tani?

Le të shkojmë sërish tek fokusi lajmit.

Shtëpia televizive e Luana Vjollcës po kthehet në një burim prishjesh marrëdhëniesh në show biz, së fundmi në puntatën festive të 1 Janarit në “Shiko Kush Luan” ishte i ftuar edhe këngëtari nga Kosova, Butrint Imeri.

Butrinti së bashku me Yll Limanin u vunë përball Flor Binaj ku duhej t’i përgjigjeshin pyetjeve të tij kundrejt pikëve. Një prej pyetjeve ishte se me cilën nga vajzat e showbizit shqiptar mund të ishte çift perfekt.

Butrinti nuk dinte se cilin personazh të cilesonte e teksa Yll Limani i sugjeroi këngëtaren Soni Malaj, Butrinti u shpreh: “Ajo e keqe është”.

Ashtu siç pritej, përshtypja që Butrinti ka për Soni Malajn nuk do kalonte pa u vënë re, si sallata ruse.

Soni ka reaguar para pak minutash me anë të një instastory duke thënë:

“Jo kushdo qe mban emrin “Butrint” ka kulturen dhe artin e qytetit antik. “Butrinterit” e tjere mund te jene shume mire, ndonje marke tapash veshesh”.

Faleminderit që erdhët deri në fund. Ky ishte lajmi domethënë. Blitz.al/ Ronaldo Sharka

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!