Ballina Aktualitet Ndaj kujt është alergjike Tayna? Reperja e tregon duke pohuar se është...

Ndaj kujt është alergjike Tayna? Reperja e tregon duke pohuar se është e gjitha natyrale

Teksa po shijon suksesin e bashkëpunimit të saj më të fundit të quajtur ‘Edhe ti’, i cili u publikua një ditë më parë së bashku me reperin Mozzik, Tayna duket se nuk ka mundur t’i shpëtojë akuzave për operacione plastike. Pas shumë komenteve në rrjet, ajo ka zgjedhur t’i sqarojë të gjithë me anë të disa fotove të publikuara në ‘Instastory’.

“Jam e gjitha natyrale. Oh jam alergjike ndaj rrobave”, ka shkruar reperja krah postimeve të fundit në rrjetet sociale. Duke theksuar faktin se i pëlqen të veshë sa më pak rroba, Tayna ka theksuar dhe pjesën se nuk ka kryer asnjë ndërhyrje.

Nuk dihet nëse ndjekësit e saj janë ‘qetësuar’ pas kësaj deklarate, por me siguri spekulimet e ndryshme do të vazhdojnë edhe në muajt në vazhdim./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!