Ballina Magazina Mozzik mposht Loredanën, kënga e re e tij e zbret nga klasifikimi...

Mozzik mposht Loredanën, kënga e re e tij e zbret nga klasifikimi në Gjermani

Ditën e djeshme u hodh në treg bashkëpunimi muzikor i dy reperëve të suksesshëm shqipare, Mozzik dhe Tayna.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe që në minutat e para bëri namin me klikime.

Pa kaluar edhe 24 orë nga publikimi “Edhe ti” ka kaluar 2 milionë klikime duke thyer rekord.

Por jo vetëm në Shqipëri, kënga ka thyer rekord edhe në Gjermani.

Ajo renditet e para në listën e këngëve trend në këtë vend, duke lënë pas Loredanën.

Në kategorinë e videos muzikore më të klikuar të ditës, Mozzik dhe Tayna renditen në vendin e dytë, ndërsa Loredana në vendin e tretë.

Kënga e Loredanës “Kein Wort” zë vendin e parë në Spotify.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!