Ballina Magazina Mos vallë me këtë koment Luana na tregoi se do të sjellë...

Mos vallë me këtë koment Luana na tregoi se do të sjellë një bashkëpunim me Majk?

Pak ditë më parë moderatorja shumë e dashur e ekranit shqiptar, Luana Vjollca publikoi një foto ku shfaqej në një studio muzikore, duke zbuluar se ishte duke u bërë gati për projektin e saj  të radhës. Poshtë fotos ajo nuk ngurroi t’i pyesë ndjekësit nëse mendojnë se do të sjellë një këngë vetëm apo në bashkëpunim, e nëse ky material do të ishte një baladë apo një këngë ritmike.

Ndonëse ky detaj nuk është zbuluar ende, ajo çfarë i ka bërë të gjithë të dyshojnë ka qenë komenti i fundit i Luanës në foton e Majk, i cili pyet njëjtë si moderatorja fansat e tij nëse do të sjellë një këngë vetëm apo bashkëpunim.

“Pse kopjon?”, ka qenë komenti i Luanës i shoqëruar me disa emoji të qeshurash, i cili i ka bërë të gjithë fansat të mendojnë se dyshja do të sjellë një projekt të përbashkët. Nuk dihet ende se si qëndron e vërteta, por me siguri këtë do ta zbulojë vetë Vjollca dhe Majk në ditët në vazhdim./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!