Ballina Aktualitet Morena Taraku nuk kursehet fare, vazhdon të sjellë imazhe atraktive në...

Morena Taraku nuk kursehet fare, vazhdon të sjellë imazhe atraktive në bikini nga pushimet në Tajlandë

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, ka tash e sa kohë që po shijon disa ditë të mira qëndrimi në Tajlandë.

Ajo ka vendosur t’i kalojë pushimet në këtë vend, në fillim të janarit duke shijuar motin e ngrohtë që po mbizotëron atje.

Taraku vazhdimisht ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe nga pushimet luksoze, teksa nuk kanë munguar edhe fotografitë provokuese në bikini.

Një të tillë, e ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive në bikini të bardha, ndërsa është hipur mbi një varkë.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat, shumë prej të cilëve e komplimentuan për fizikun e saj. 

Burimi : Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!