Ballina LAJME/BOTE Moderatorja e famshme lëshon gazra në transmetim live dhe video po bëhet...

Moderatorja e famshme lëshon gazra në transmetim live dhe video po bëhet virale

Ndjekësit e emisionit “The Wendy Williams Show”, janë të bindur se dëgjuan moderatoren e emisionit duke lëshuar gazra në transmetim direkt të premten!

55-vjeçarja Williams po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr. kur ndodhi incidenti i (pa)parashikuar.

Vetë Williams nuk e ka komentuar incidentin, por ka shumë fansa që betohen se e dëgjuan atë dhe janë të bindur që ajo lëshoi gazra në transmetim direkt.

Twitter-i u mbush menjëherë me postimet e tyre për gjestin e moderatores dhe reagimet janë epike!

Pak kohë më parë ajo u tall me aktorin Joaquin Phoenix, dhe kryesisht me shenjën në buzën e tij, dhe tashmë përdoruesit e rrjeteve sociale po e “masakrojnë” me komente!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!