Ndjekësit e emisionit “The Wendy Williams Show”, janë të bindur se dëgjuan moderatoren e emisionit duke lëshuar gazra në transmetim direkt të premten!

55-vjeçarja Williams po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr. kur ndodhi incidenti i (pa)parashikuar.

Vetë Williams nuk e ka komentuar incidentin, por ka shumë fansa që betohen se e dëgjuan atë dhe janë të bindur që ajo lëshoi gazra në transmetim direkt.

Twitter-i u mbush menjëherë me postimet e tyre për gjestin e moderatores dhe reagimet janë epike!

Pak kohë më parë ajo u tall me aktorin Joaquin Phoenix, dhe kryesisht me shenjën në buzën e tij, dhe tashmë përdoruesit e rrjeteve sociale po e “masakrojnë” me komente!

https://www.youtube.com/watch?v=69NFL2PB51s

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!