Ballina Aktualitet Me pushime në Meksikë së bashku! Zbulohet lidhja e Oriola Marashit me...

Me pushime në Meksikë së bashku! Zbulohet lidhja e Oriola Marashit me futbollistin e famshëm

Oriola Marashi është padyshim modelja më e komentuar e momentit.

Fotot e videot e saj provokuese nuk kanë si të mos tërheqin vëmendje dhe sigurisht që interesi për jetën private të saj nga publiku është shumë i madh.

Ajo është përfolur disa herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike.

Por së fundmi një foto e publikuar nga “Indeksonline” e nxjerr modelen zbuluar.

Ajo shfaqet e kapur për dore me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe pozojnë para një pasqyre.

Ata kanë zgjedhur që ditët e para të vitit t’i kalojnë në Meksikë dhe nga aty kanë piblikuar foto të shumta në rrjetet sociale. /Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!