Oriola Marashi është padyshim modelja më e komentuar e momentit.

Fotot e videot e saj provokuese nuk kanë si të mos tërheqin vëmendje dhe sigurisht që interesi për jetën private të saj nga publiku është shumë i madh.

Ajo është përfolur disa herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike.

Por së fundmi një foto e publikuar nga “Indeksonline” e nxjerr modelen zbuluar.

Ajo shfaqet e kapur për dore me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe pozojnë para një pasqyre.

Ata kanë zgjedhur që ditët e para të vitit t’i kalojnë në Meksikë dhe nga aty kanë piblikuar foto të shumta në rrjetet sociale. /Iconstyle/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!