Ballina Magazina Me një video në prapaskenë, Luana tregon se çfarë ndodhte para se...

Me një video në prapaskenë, Luana tregon se çfarë ndodhte para se të niste ‘Shiko Kush Luan’

Pas përfundimit të programit të së shtunës mbrëma, ‘Shiko Kush Luan’, moderatorja dhe njëherazi autorja e tij, Luana Vjollca ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një video nga prapaskenat e emisionit.

“Një video ‘backstage’ nga @migi_jaku ndërkohë që përgatitesha me stafin tim për episodin final të @shikokushluan 
Pjesa më e lodhshme është kjo, edhe pse nuk reflektohet në video, teksa më duhet të “zbukurohem” për të dalë në ekran, por në të njëjtën kohë më duhet të merrem me çdo detaj të emisionit përpara xhirimeve, për më tej pyesni @arber_bytyqi_mua çfarë ndodhte në dhomën time të grimit”, ka shkruar Vjollca krah videos ku shfaqet duke u përgatitur dhe duke komunikuar me stafin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!