Ballina Magazina Me mashkullin misterioz në qytetin e dashurisë! Pa prisni, unazë është ajo...

Me mashkullin misterioz në qytetin e dashurisë! Pa prisni, unazë është ajo në gishtin e Loredanës?

Pas gjithë debatit me Mozzik, Loredana duket se e ka mbyllur këtë kapitull, pasi është shfaqur së fundi nën shoqërinë e një mashkulli.

Prej kohësh ajo është përpjekur të na tregojë se në jetën e saj tani është dikush tjetër dhe sot i vendosi vulën gjithçkaje.

Reperja shqiptare ka publikuar një foto të dy duarve, të sajën që shtrëngon një dorë mashkulli në Instastory.

Këtë foto e publikoi  në mëngjes dhe tani ka publikuar një tjetër.

Në këtë foto ajo ka treguar sërish dy duar, ku sipër qëndron ajo e Loredanës dhe ajo që na habiti më shumë është unaza në gishtin e reperes.

Në foto ajo ka treguar se ndodhet në qytetin e të dashuruarve, Paris dhe shoqërohet nga ky mashkull që nuk e dimë kur do e zbulojë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!