Pas gjithë debatit me Mozzik, Loredana duket se e ka mbyllur këtë kapitull, pasi është shfaqur së fundi nën shoqërinë e një mashkulli.

Prej kohësh ajo është përpjekur të na tregojë se në jetën e saj tani është dikush tjetër dhe sot i vendosi vulën gjithçkaje.

Reperja shqiptare ka publikuar një foto të dy duarve, të sajën që shtrëngon një dorë mashkulli në Instastory.

Këtë foto e publikoi  në mëngjes dhe tani ka publikuar një tjetër.

Në këtë foto ajo ka treguar sërish dy duar, ku sipër qëndron ajo e Loredanës dhe ajo që na habiti më shumë është unaza në gishtin e reperes.

Në foto ajo ka treguar se ndodhet në qytetin e të dashuruarve, Paris dhe shoqërohet nga ky mashkull që nuk e dimë kur do e zbulojë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!