Ballina Aktualitet Me kë nuk do bashkëpunonte kurrë? Enca përgjigjet pa komplekse

Me kë nuk do bashkëpunonte kurrë? Enca përgjigjet pa komplekse

Puntata e fundit e “Shiko kush luan” ka qenë plot surpriza. Të ftuar kanë qenë kasti i filmit “I love Tropoja” dhe sigurisht që mes tyre nuk mund të mungonte Enca.

Ajo u vendos në vështirësi gjatë një sfide ku përballë kishte shumë personazhe VIP me disa prej tyre ka prishur raportin dhe nuk flet më. Megjithatë pa asnjë kompleks, Enca dha dy emra. Personazhi në tabelë që e vlerëson më 1 pikë në showbiz është Roza Lati, me të cilën pati një debat publik pak më parë. Ndërsa këngëtarja që nuk do bashkëpunonte kurrë është Beatrix Ramosaj, ku gjithashtu dikur prishën miqësinë dhe si duket nuk flasin me njëra-tjetrën prej vitesh. /RevistaWho/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!