Ballina Magazina Me foton më të èmbèl, Almeda tregon se nuk do t’i ndántè...

Me foton më të èmbèl, Almeda tregon se nuk do t’i ndántè ne ásnjè dy dáshuritè e saj mè tè mèdhá

Almeda Abazi ka publikuar foton më të èmbèl të djalit të saj Efehan së bashku me Tolgahan. Bukuroshja shqiptare ka publikuar pámjèn ku shfaqet vogëlushi i shtrirè dhe babi pas tij.

“Nùk do t’i ndájá dashuritë e mia me ásnjè”, ka shkruar Abazi krah postimit të saj më të fundit në rrjetet sociale.

Nga fotot duket se Efehan rritet dita ditës duke i ngjasuar edhe më shumë mamit dhe babit nga pamja. Fansat e dyshes kanë komentuar mènjèhèrè duke lënë një sërë komplimèntèsh për më të voglin e familjes Sayisman.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!