Almeda Abazi ka publikuar foton më të èmbèl të djalit të saj Efehan së bashku me Tolgahan. Bukuroshja shqiptare ka publikuar pámjèn ku shfaqet vogëlushi i shtrirè dhe babi pas tij.

“Nùk do t’i ndájá dashuritë e mia me ásnjè”, ka shkruar Abazi krah postimit të saj më të fundit në rrjetet sociale.

Nga fotot duket se Efehan rritet dita ditës duke i ngjasuar edhe më shumë mamit dhe babit nga pamja. Fansat e dyshes kanë komentuar mènjèhèrè duke lënë një sërë komplimèntèsh për më të voglin e familjes Sayisman.

https://www.instagram.com/p/B7yk_5sFhL5/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!