Premiera e filmit “I love Tropoja” mblodhi disa nga emrat më në zë të showbizit mbrëmjen e djeshme. Një nga çiftet që nuk e refuzuan ftesën për të qenë pjesë e eventit ishin dhe Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha , i cili eshte gjithashtu edhe nipi i ish diktatorit Hoxha .

Rezarta ka ndarë dy foto gjatë premierës, ku shihet krah partnerit. Nuk ka munguar as urimi për Ermal Mamaqin, shoqëruar me nota humori. “I love Gjirokastra (Tropoja doja të thoja). Krenare për ty, miku im. Je frymëzim”, kanë qenë këto fjalët që Rezarta i ka dedikuar Mamaqit.

Burimi : News31.al

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!