Ballina Aktualitet Me Ermalin në krahë Rezarta Shkurta sërish do të ngelet besnike e...

Me Ermalin në krahë Rezarta Shkurta sërish do të ngelet besnike e “I love Gjirokastra”

Premiera e filmit “I love Tropoja” mblodhi disa nga emrat më në zë të showbizit mbrëmjen e djeshme. Një nga çiftet që nuk e refuzuan ftesën për të qenë pjesë e eventit ishin dhe Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha , i cili eshte gjithashtu edhe nipi i ish diktatorit Hoxha .

Rezarta ka ndarë dy foto gjatë premierës, ku shihet krah partnerit. Nuk ka munguar as urimi për Ermal Mamaqin, shoqëruar me nota humori. “I love Gjirokastra (Tropoja doja të thoja). Krenare për ty, miku im. Je frymëzim”, kanë qenë këto fjalët që Rezarta i ka dedikuar Mamaqit.

Burimi : News31.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!