Ballina Aktualitet Mbretëresha Elizabeth zëvëndëson menjëherë Meghan Markle

Mbretëresha Elizabeth zëvëndëson menjëherë Meghan Markle

Princ Harry dhe Meghan Markle nuk do të jenë më në krah të princ Williamit dhe Kate në angazhimet zyrtare.

Tashmë zëvëndësuesja e Dukeshës së Sussex Megham Markle është gjetur.

Mbretëresha Elizabeth e ka zëvëndësuar Meghanin me gruan e djalit të saj të vogël Eduart, Sophie e Wessex 55 vjeç.

Sophie është parë shpesh këto kohë duke e shoqëruar sovranen me makinë, madje udhëtimi i saj i fundit me të ishte gjatë festave të Krishtlindjeve.

Sophie njihet si një grua e thjeshtë e dashur dhe e përkushtuar.

Vitin e kaluar ajo së bashku me aktoren e njohur Angelina Jolie u bë një zë i fortë për gratë që i mbijetuan dhunës seksuale në zonat e luftës.

Gjithashtu ajo ka dhe mbështetjen e shtypit britanik.

Sophie para se të bëhet gruaja e Eduartit që është fëmija i katërt i mbretëreshës Elisabeth dhe Filipit ishte protogoniste e disa skandale duke nisur që nga fotot toples të saj deri tek emërtimet e tmerrshme .

Por më pas ajo ndryshoi tërësishtë rrjedhen e jetës së saj duke ju përshtatur familjes mbretërore si dhe arriti ti fitoj zemrën mbretëreshës.

Ndërsa Meghan Markle po shijon jetën e saj të re në Kanada së bashku me bashkëshortin Princ dhe djalin e saj.

Burimi : SYRI.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!