Ballina Magazina Mbani shënim: Kjo ngjyrë do të bëjë namin këtë vit

Mbani shënim: Kjo ngjyrë do të bëjë namin këtë vit

Kur bëhet fjalë për ngjyrat për vitin 2020, ka një debat  të vërtetë në industrinë e modës. Nga njëra anë, janë ngjyrat e ndezura të guximshme dhe në anën tjetër është jeshilja me të gjitha nuancat e saj.

Kjo e fundit sipas “Who What Wear” do të jetë kryefjala për vitin 2020 dhe të gjithë duhet ta kemi në gardërobën tonë.

Nuk ka rëndësi se në çfarë keni zgjedhur ta vishni, fustan, fund, bluzë apo edhe aksesore kjo ngjyrë do të bëjë namin sidomos në pranverë.

Më poshtë po ju tregojmë edhe disa ide kombinimi që do ju çmendin:

error: Alert: Content is protected !!