Ballina Magazina Martohet Klea Huta dhe Elgit Doda!

Martohet Klea Huta dhe Elgit Doda!

Elgit Doda dhe Klea Huta i kanë dhënë fund beqarisë dhe sapo na i zbuluan.

Lajmin e kanë bërë vetë ata të ditur nëpërmjet pamkeve të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në Marrakech.

“Unë thashë po, faleminderit që ekziston”, shkruan Elgiti  duke qeshur, krahas fotos ku Klea shfaqet e veshur me fustan të bardhë.

Ndërkohë Klea ka postuar disa foto dhe ajo duket yll.

Moderatorja ka zgjedhur një fustan të bardhë të mbushur me perla të kombinuar me flokët e zeza onde dhe një grim minimalist.

Kujtojmë se dyshja është në pritje të fëmijës së parë, që pritet të vijë në jetë së shpejti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!