Elgit Doda dhe Klea Huta i kanë dhënë fund beqarisë dhe sapo na i zbuluan.

Lajmin e kanë bërë vetë ata të ditur nëpërmjet pamkeve të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në Marrakech.

“Unë thashë po, faleminderit që ekziston”, shkruan Elgiti  duke qeshur, krahas fotos ku Klea shfaqet e veshur me fustan të bardhë.

https://www.instagram.com/p/B7yX6hYgVrT/

Ndërkohë Klea ka postuar disa foto dhe ajo duket yll.

Moderatorja ka zgjedhur një fustan të bardhë të mbushur me perla të kombinuar me flokët e zeza onde dhe një grim minimalist.

https://www.instagram.com/p/B7yYU_Vps4V/
https://www.instagram.com/p/B7yX6lhpDlk/

Kujtojmë se dyshja është në pritje të fëmijës së parë, që pritet të vijë në jetë së shpejti.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!