Ballina Aktualitet Marina Vjollca ka një surprizë për të gjithë, por Jul Deda kërkon...

Marina Vjollca ka një surprizë për të gjithë, por Jul Deda kërkon ta nxjerrë para datës 1 shkurt

Programi i humorit në ekranin e ‘Tv Klan’, ‘Klanifornia’ pritet të rikthehet në ekran për të gjithë teleshikuesit në datë 1 shkurt. Aktorët e tij kanë publikuar foto të ndryshme në llogaritë e tyre individuale, duke zbuluar se përgatitjet për sezonin e ri kanë nisur.

Së fundmi ka qenë Julian Deda, i cili ka ndarë një foto me ndjekësit në ‘Instagram’ pranë Marinës. “Marina tregoja njerëzve surprizën e sezonit të ri, mos i lër të presin deri në 1 shkurt”, ka shkruar Deda krah fotos ku shfaqet duke folur me Vjollcën gjatë xhirimeve.

Fansat e tyre kanë aluduar menjëherë nëse dyshja do ta prezantojë bashkë shfaqjen, apo bëhet fjalë për diçka tjetër, megjithatë kjo pritet të zbulohet në ditët në vazhdim nga vetë ata.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!