Këngëtari shumë i dashur për publikun, Maluma feston ditëlindjen.

Artisti i shumë hiteve, mbush 26 vjeç dhe këtë ditëlindje ka vendosur ta festojë ndryshe.

Ai ka mbledhur miqtë e tij dhe të afërmit në avionin privat dhe brenda ka marrë një surprizë të këndshme.Video Player00:0000:15

Të ftuarit, janë kujdesur të zbukurojnë avionin me detaje festive dhe nuk mund të mungonte një tortë e veçantë.Video Player00:0000:15

Më pas festa ka vazhduar në një vend me muzikë, pranë plazhit dhe duket se të gjithë kanë pasur një kod veshjeje.

Së bashku me Maluma-n ata janë veshur me të bardha.

Kujtojmë se më 14 mars, këngëtari do të mbajë koncert madhështor në Tiranë.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!