Ballina Aktualitet Maluma feston ditëlindjen, këngëtari merr surprizë të veçantë në avionin e tij...

Maluma feston ditëlindjen, këngëtari merr surprizë të veçantë në avionin e tij privat

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Maluma feston ditëlindjen.

Artisti i shumë hiteve, mbush 26 vjeç dhe këtë ditëlindje ka vendosur ta festojë ndryshe.

Ai ka mbledhur miqtë e tij dhe të afërmit në avionin privat dhe brenda ka marrë një surprizë të këndshme.Video Player00:0000:15

Të ftuarit, janë kujdesur të zbukurojnë avionin me detaje festive dhe nuk mund të mungonte një tortë e veçantë.Video Player00:0000:15

Më pas festa ka vazhduar në një vend me muzikë, pranë plazhit dhe duket se të gjithë kanë pasur një kod veshjeje.

Së bashku me Maluma-n ata janë veshur me të bardha.

Kujtojmë se më 14 mars, këngëtari do të mbajë koncert madhështor në Tiranë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!