Ballina Aktualitet Maluma baby koncert në Tiranë ? Ja si qendron e vërteta !

Maluma baby koncert në Tiranë ? Ja si qendron e vërteta !

Së fundmi në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se këngëtari i njohur Maluma, do të mbajë koncert në Tiranë.

Shkak për këto aludime u bë një postim në Instagram, i cili po qarkullon masivisht dhe të gjithë po pyesin nëse është i vërtetë.

Atëherë, meqë edhe ne të “iconstyle.al” e kemi shumë me qejf që të vijë në Tiranë, pyetëm dhe burimet na treguan se lajmi është i vërtetë.

Burimet për “iconstyle.al”, kanë konfirmuar se këngëtari me famë botërore do të mbajë një koncert madhështor së shpejti, para se të hymë në sezonin e nxehtë të verës.

Për momentin mund t’ju themi vetëm kaq, na vjen keq!

Në javët në vazhdim do ju sjellim më tepër informacione që lidhen me këtë koncert që me siguri do bëjë namin.

Çfarë duhet të dini për Maluma-n?

Këngëtari është i famshëm në të gjithë botën dhe këngët e tij janë ndër më të pëlqyerat.

Ai ka disa bashkëpunime me yje botërorë si, Shakira, Jason Derulo, Ricky Martin apo Madonna.

Këngët e tij numërojnë mijëra klikime në Youtube dhe vajzat (por edhe djemtë), çmenden pas muzikës së tij.

Por, kur të vijë në Tiranë mos shpresoni për shumë, pasi Maluma është i lidhur. Prej disa kohësh ai është në një marrëdhënie me modelen Natalia Barulich.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!