Ermal Fejzullahu është një ndër partnerët më romantikë të showbiz-it shqiptar.

Këngëtari nuk humbet asnjë rast për të surprizuar bashkëshorten e tij dhe sapo i ka bërë një dhuratë që kap shifra márramendëse.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Ermali ka treguar se i ka bërë dhuratë një makinë të tipit, “Range Rover”, ngjyrë gri.

“E gëzofsh” shkruan Ermali mbi video.

Kujtojmë se në ditën e lindjes, Ariana mori dhuratë nga Ermali po një makinë “Range Rover”, por ngjyrë tjetër që me siguri asaj do i jetë mërzitur.

Kjo është një dhuratë që Ermali ka menduar për partneren e tij dhe nënën e përkushtuar të katër fëmijëve.

Makina e saj e re ka një çmim që fillon nga 60 mijë euro.

Ermali dhe Ariana sapo janë kthyer nga pushimet në Maldives.

Çifti së bashku me fëmijët, kaloi ditët e para të vitit në këtë vend dhe fotot e tyre na bënë zili të gjithëve.

https://www.instagram.com/p/B7Vue64htSl/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!