Ballina Magazina Lùm Ariana që e ka! Ermal Fejzullahu i bën bashkëshortes dhuratën super...

Lùm Ariana që e ka! Ermal Fejzullahu i bën bashkëshortes dhuratën super luksoze

Ermal Fejzullahu është një ndër partnerët më romantikë të showbiz-it shqiptar.

Këngëtari nuk humbet asnjë rast për të surprizuar bashkëshorten e tij dhe sapo i ka bërë një dhuratë që kap shifra márramendëse.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Ermali ka treguar se i ka bërë dhuratë një makinë të tipit, “Range Rover”, ngjyrë gri.

“E gëzofsh” shkruan Ermali mbi video.

Kujtojmë se në ditën e lindjes, Ariana mori dhuratë nga Ermali po një makinë “Range Rover”, por ngjyrë tjetër që me siguri asaj do i jetë mërzitur.

Kjo është një dhuratë që Ermali ka menduar për partneren e tij dhe nënën e përkushtuar të katër fëmijëve.

Makina e saj e re ka një çmim që fillon nga 60 mijë euro.

Ermali dhe Ariana sapo janë kthyer nga pushimet në Maldives.

Çifti së bashku me fëmijët, kaloi ditët e para të vitit në këtë vend dhe fotot e tyre na bënë zili të gjithëve.

View this post on Instagram

@fashionnova 💙

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!