Dy jave me pare erdhi ne jete vajza e Lorik Canes dhe ai ka publikuar foton e pare te foshnjes .

Vajza e ka emrin Enkeleida dhe vetem dy javeshe Loriku e beri publike foton e saj . Si Cdo baba qe lidhet ngushte me vajzen e tij dhe Loriku qe tani e shpreh hapur dashurine dhe marrdhenien e ngushte qe priten te krijojne kur Enkeleida te jete pak me e rritur.

Kane kaluar gati 5 vjet qe pas ardhjes ne jete te djalit te tij Boiken qe Loriku nuk e perjetonte kete ndjesi shprehet ai. Gjithashu Lorik Canen e kemi pare gjithmone te postoje foto te familjes se tij dhe kjo e ben te duket nje panorame e familjes se lumtur .

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!